Madrid sezon sonunda bırakabilirim James Rodriguez, bir like-for-benzeri yedek olarak Silva bkz öne sürülmüştür.

                          1             Monako yıldızı Bernardo Silva Avrupa’nın en kulüplerinden bazıları bu yaz tarafından aranıyor   Real Madrid Manchester City ve Manchester United hedef Bernardo Silva bakışlarını belirledik. İki Premier Lig kulüpleri yakından Monako adamı izliyorsanız ve Birleşmiş aslında onun üzerinde ilk ret seçeneği tuttukları bildirilmiştir. Bunun anlamı herhangi kulüp 22 yaşındaki orta saha için bir teklif, Birleşik uyarı olacağını yapmalıdır ve ardından teklif eşleştirerek onu bile imzalayabilir. Ve Fransa’da haberlere göre, o Madrid Portekiz international için resmi bir yaklaşım hazırlamak ile bu yaz ne olacağını tam olarak budur.

Madrid sezon sonunda bırakabilirim James Rodriguez, bir like-for-benzeri yedek olarak Silva bkz öne sürülmüştür. o satılır Ve eğer, Bernabeu kulüp Monaco’nun ilk takımda yaptığı üç mevsim boyunca etkiledi Silva, onların hamlesini finanse etmek için para kullanacağız. Ama Ligue 1 kulüp çok yüksek onu oranı ve pencere açıldığında herhangi az £ 44million onu satan dikkate almak olası değildir. Madrid bu teklif yapmak mı, o zaman fiyat etiketi ya Şehir ertelemeye pek mümkün iken, bunu maç için aşağı United’a olacaktır. Sonra da Fransa’da kalmayı karar verebilir, ancak bir sonraki hedefi seçmek için aşağı Silva olacaktır.

                                   1             Watford genç Uche Ikpeazu sezon sonuna kadar Crewe Alexandra yaptığı kredi verdi   Watford genç Uche Ikpeazu sezon sonuna kadar Crewe Alexandra yaptığı kredi verdi. 19 yaşındaki Temmuz 2013’te serbest arkasındaki Watford geldi ama Hornets üst düzey bir görünüm yapmak için henüz.http://www.1xbetpt.com/tr/ Genç ileri Crewe’deki geçen sezon ikinci yarısında geçirdi ve Kasım’da da benzer bir büyü için Alex yanına döndü. Sekiz Lig One maçta iki kez gol, bugüne kadar etkiledi ve artık yaza kadar Gresty Yolu kalmak kabul etti.